Web3 Nedir?

Web3, dijital ekonomi ve değişen internet kullanımına cevap vermek amacıyla geliştirilen bir teknolojidir.

Web3, dijital varlıkların ve bu varlıkların değerini temsil eden blok zinciri teknolojisini kullanarak, birbirleriyle etkileşim kurabilen ve birbirleriyle veri paylaşabilen ağlar oluşturmayı amaçlar.

Web3'ün potansiyelleri çok geniştir ve bu teknoloji, birçok farklı alanda kullanılabilir. Örneğin, Web3 sayesinde insanlar, dijital varlıklarını kolayca transfer edebilir ve bu varlıkları koruma altına alabilirler. Ayrıca, Web3 sayesinde kurumsal şirketler de dijital varlıklarını kullanarak, işlemlerini daha güvenli ve etkin bir şekilde yürütebilirler.

Genel olarak, Web3 teknolojisi, dijital ekonomi ve blok zinciri teknolojisinin gelişimine katkıda bulunarak, internet dünyasının daha güvenli ve etkin bir hale gelmesini sağlar.

Neden Webrazzi Web3 fonuna yatırım yapmalısın?

Webrazzi

Bugünün en gözde girişimcilerinin ilk durak noktası Webrazzi ile geleceği yaratacak girişimlere ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman ekip

10 yıldan fazla zamandır girişimcilerin her anında yanında olan bir ekip, Sermaye Piyasası Kurulu'ndan lisanslı bir portföy yönetim şirketi Re-Pie ile bir araya geldi.

Girişimlere bir yatırımdan fazlası

Yılda 15 milyon kişinin ziyaret ettiği Webrazzi'nin medya tecrübesi, 2021 yılında satın aldığı Tech.eu ile birlikte Avrupa'da. Girişimlerin bir yatırımcıdan bulamayacağı fayda.

Geleceğin yatırımcısı olun

Geleceği yaratacak girişimcilerin yatırımcısı olarak, yatırımlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Kurumlar için bir yatırımdan ötesi

GSYF, geleceğe yatırımın ötesinde kurumlara ve bireysel yatırımcılara farklı avantajlar da sunuyor. Özellikle kurumlar, yaptıkları yatırımı kurumlar vergisi matrahında indirim konusu edebilirken iki yıl tuttukları paylarda %0 vergi avantajı ile birlikte bir girişimin yatırımcısı olarak iş dünyasında benzersiz bir sinerji yaratmanın kapılarını aralıyor.

Branding

I'll help you create a cohesive, standout brand that brings a fresh approach to a saturated industry, and helps you grow faster.

Webrazzi Web3 GSYF'ye katılarak geleceği inşa eden Web3 girişimlerinin yatırımcısı olabilirsin

Web3, internet dünyasını tamamen değiştirecek. Web3 odaklı oyundan yeni araçlara, NFT'lerden DeFi ürünlerine kadar yeni dünyanın girişimlerine yatırımcı olabilirsin.
Yatırımcı Olmak İstiyorum
Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından Sermaye Piyasası Kurulu nezdinde Webrazzi Web3 GSYF kuruluşu onaylanmıştır.