Webrazzi Re-Pie Web3 girişim sermayesi yatırım fonu

Webrazzi ve Re-Pie tarafından ortak olarak kurulan GSYF, Türkiye'de teknoloji sektöründe söz sahibi olan iki şirketin bir araya gelmesinden oluşan yatırım fonudur. GSYF, Web3 teknolojilerine yönelik yatırımlar yapacak ve bu alandaki potansiyeli keşfedip, yüksek potansiyelli girişimlerin yatırım yaparak onların büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Webrazzi ve Re-Pie'ın tecrübeleri ile birlikte, GSYF Türkiye'de Web3 teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunacak ve bu alanda lider olmayı hedefleyecektir. GSYF, farklı dikeylerde blockchain teknolojisini kullanarak geleceği inşa edecek başarılı projelere yatırım yaparak bu alanlardaki gelişmelere destek olacak ve Türkiye'deki teknoloji sektörünün büyümesine katkıda bulunacaktır.

Webrazzi Logo

Webrazzi Kimdir?

2006 yılında Arda Kutsal tarafından kurulan Webrazzi, girişim, yatırım ve teknoloji alanlarında iş dünyasına yön veren Türkiye’nin lider dijital medya platformudur.

Yılda 15 milyon kişinin ziyaret ettiği Webrazzi 2021 yılında Londra merkezli Tech.eu'yu alarak Avrupa'nın da lider teknoloji haber platformu olmayı amaçlamaktadır.

Alanında en etkili, güvenilir kaynağı olan ve sektöre yön veren Webrazzi, girişimler, yatırımlar ve teknolojik gelişmeleri, haberler ve düzenlediği konferanslar aracılığı ile paylaşır.

Re-Pie Kimdir?

Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı tam kapsamlı portföy yönetimi şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş, Türkiye’nin faaliyet izni almış ilk alternatif yatırım fonu yönetim şirketi olarak 2015 yılında kurulmuştur.

Re-pie Logo

Webrazzi Web3 GSYF'ye katılarak geleceği inşa eden Web3 girişimlerinin yatırımcısı olabilirsin

Web3, internet dünyasını tamamen değiştirecek. Web3 odaklı oyundan yeni araçlara, NFT'lerden DeFi ürünlerine kadar yeni dünyanın girişimlerine yatırımcı olabilirsin.
Yatırımcı Olmak İstiyorum
Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından Sermaye Piyasası Kurulu nezdinde Webrazzi Web3 GSYF kuruluşu onaylanmıştır.